E-komercija

Tagad interneta veikali var veikt noliktavas uzskaiti ātri, ērti un, pats galvenais, BEZ MANUĀLA DARBA!

RESICO piedāvā noliktavas vadības risinājumu WooCommerce e-komercijas klientiem. RESICO – tā ir noliktavas pārvaldes sistēma, kas sniedz iespēju integrēties ar vienu no pasaules vadošajām e-komercijas platformām WooCommerce. Integrējot RESICO ar WooCommerce tiek nodrošināta šāda funkcionalitāte:


Preču sinhronizācija

Visa informācija par jūsu precēm, to atlikumiem, preču bildes, apraksti, cenas un nosaukumi tiks automātiski sinhronizēti ar jūsu RESICO noliktavas pārvaldes sistēmu.

Pasūtījumi

Interneta veikalā veiktie pasūtījumi tiks automātiski sinhronizēti ar noliktavas pārvaldes sistēmu.

Automātiska rēķina izveide

Iespējams iestatīt automātisku rēķinu un pavadzīmju izveidi - vairs nekādu Excel un manuālu datu ievadi – viss notiks automātiski!

Klientu dati

RESICO uzglabāsies klientu pasūtījumu vēsture - redziet visus klienta datus un viņu veikto pasūtījumu vēsturi īpašo piedāvājumu sagatavošanai un lojalitātes veicināšanai.

Dažādu atskaišu izveidi

RESICO noliktavas pārvaldes sistēma ļauj izveidot visdažādākās atskaites – sākot ar pārskatu par periodu, periodu salīdzināšanu un krājumu novērtēšanu, un beidzot ar unikāli pielāgotām atskaitēm.

Apmaksas kontrole

Vairs nekāda manuāla darba un kļūdu – kontrolējiet dokumentu apmaksas vienuviet un vienmēr ziniet, ar kuriem klientiem jums vajadzētu sazināties par kavētiem apmaksas termiņiem.

Woo

Nav svarīgi, vai esat jauns WooCommerce lietotājs, vai jums jau ir esošs interneta veikals, kas strādā uz WooCommerce platformas – integrācija ar RESICO noliktavas vadības sistēmu aizņems vien pāris minūtes.

Izmēģiniet RESICO noliktavas uzskaites risinājumu

Bezmaksas Demo

Par WooCommerce

Ar 42,075,860 lejupielādēm, WooCommerce nodrošina vairāk nekā 28% no visiem tiešsaistes veikaliem pasaulē. Uz šodienu WooCommerce ir populārākā e-komercijas platforma tīmeklī (pēc Builtwith statistikas datiem).