Feedback terminal

Klientu atsauksmju terminālis

Interaktīvais klientu atsauksmju terminālis ir moderns un mobils terminālis, kas ļauj jūsu uzņēmumam mijiedarboties ar klientiem vēl nebijušā līmenī.


Atsauksmju terminālis

Klientu pieredzes uzlabošana

Klientu atgriezeniskā saite attēlo klientu apkalpošanas kvalitāti uzņēmumā. Izmantojiet klientu atsauksmju termināli, lai novērtētu sava uzņēmuma piedāvājumu un apkalpojošā personāla darbību, lai uzlabotu klientu pieredzi savā uzņēmumā.

Atsauksmju monitorings

Pārlūkojiet atsauksmes tiešsaistē, pievienojiet automātiskos ziņojumus par ienākošajām atsauksmēm – tas ļaus ātri reaģēt uz negatīvām atsauksmēm un uzlabot klientu apkalpošanu. Esiet soli priekšā saviem konkurentiem!

Pārdošanas apjomu palielināšana

Izmantojiet plašās termināļa iespējas, lai veicinātu zīmola atpazīstamību, informētu klientus par aktuālākajiem piedāvājumiem un vienkārši izklaidētu vai informētu savus klientus, kad tie atrodas jūsu uzņēmumā.

Savienojams ar kases sistēmu

Izmantojiet klientu atsauksmju termināli kā pircēju ekrānu - Attēlojiet klientu rēķinu augstas izšķirtspējas skārienjutīgā ekrānā.

Klientu lojalitātes programma

Terminālis sniedz iespēju iegūt un saglabāt klienta datus, kā arī nodot tos citām sistēmām tiešsaistē ērtam un efektīvam darbam ar klientiem un īpašajiem piedāvājumiem.

Ērta pārvaldīšana

Interaktīvais klientu atsauksmju terminālis izmanto mākoņrisinājumu, kas izmantojot interneta pieslēgumu uzglabā visus datus mākonī. Jūsu klientu un biznesa dati no termināļiem ir pieejami un konfigurējami jebkurā vietā un laikā.

Uzlabojiet savu klientu apkalpošanas kvalitāti un biznesa attīstības procesus, izmantojot interaktīvo klientu termināli.

Izmēģiniet jaunā Feedback termināļa iespējas jau tūlīt!