Intervija ar uzņēmuma SIA “Glamoralle” pārstāvi Dinu

Tā kā šī sistēma mūs apmierina – es noteikti ieteiktu. Tā dēļ vien, ka ir iespēja sekot līdzi saviem produktiem un viss ir pārskatāmi.

Nikola

decembris 29, 2022

Uzņēmuma pieredze, izmantojot Resico kases sistēmu un noliktavas uzskaites sistēmu.

Kā RESICO kases sistēma un noliktavas uzskaites sistēma atvieglo tieši jūsu uzņēmuma darbu?

Mūsu noliktavas sistēmā ir ļoti parocīgi apskatīt visus noliktavas atlikumus, sagatavojam arī rēķinus, tāpat arī visas produktu pieņemšanas. Tiešām diezgan daudz izmantojam – arī visas atskaites taisām, kases čekus iespējams paskatīties. Ko tik šeit nevar atrast! To, ko mēs nezinām, tad arī ātri uzrakstam un saņemam palīdzību!

Kuru no Resico noliktavas uzskaites funkcijām izmantojat visvairāk?

Visbiežāk izmantojam iespēju atrast produktus, produktu atlikumus, preču pieņemšanu, norakstīšanu, tāpat arī, lai gan bieži nesanāk, bet taisām rēķinus.

Vai ieteiktu citiem uzņēmējiem izvēlēties RESICO sistēmas?

Es personīgi noteikti ieteiktu, bet tā, lai es varētu salīdzināt ar kaut ko citu – es arī nevaru, jo neesmu strādājusi ar citām sistēmām. Tā kā šī sistēma mūs apmierina – es noteikti ieteiktu. Tā dēļ vien, ka ir iespēja sekot līdzi saviem produktiem un viss ir pārskatāmi.

Kā vērtējat komunikāciju ar IBSC darbiniekiem?

Principā darbinieki ir ļoti atsaucīgi! Uz visiem mūsu jautājumiem saņemam atbildes, pat tad, ja tās ir lielākas lietas un aizķeršanās. Dažreiz tas prasa nedaudz vairāk laika, bet parasti visas situācijas tiek atrisinātas dienas laikā. Mums paskaidro visu, ja kaut kas nav izdarīts, tad mēs to izdarām. Ļoti atsaucīgi!

Kā vērtējat iespēju savienot noliktavas uzskaiti ar internetveikalu?

Ir ļoti parocīgi. Ļoti viegli visam varam sekot līdzi. Pārsvarā viss sinhronizējās, tas, kas nesinhronizējās, tad arī ātri atrodam kļūdiņu. No IBSC puses ātri saņemam padomu, ko darīt, lai viss notiek - tādā ziņā ļoti forši!

Share on Facebook
Share on Twitter
Success

Paldies

Demo pieeja ir nosūtita uz e-pastu

Aizpildi formu

un saņemsi RESICO demo pieeju
Success

Paldies

Esam saņēmuši tavu ziņu un vienas darba dienas laikā mūsu speciālists ar tevi sazināsies.