Intervija ar uzņēmuma "Dormers" pārstāvi Kristapu

Es pat nezinu nevienu problēmu, ko nosaukt, kāpēc neizvēlēties IBSC. Man patika tas piedāvājums, ka sistēma nebija jāpērk. Sevišķi jauniem uzņēmējiem – ne vienmēr tev būs 6 tūkstoši kases sistēmai – tas bija ļoti labs risinājums, ka viņu vienkārši var nomāt. Tos līdzekļus var ieguldīt citur, kas jaunam uzņēmējam būtu arī prātīgāk. Ja pie sistēmas var tikt samaksājot mēnesī kaut kur 200 eiro – baigi feini.

Nikola

novembris 8, 2022

Pastāstiet par savu uzņēmumu, ar ko jūs nodarbojaties?

Mēs nodarbojamies ar pārtikas produktu ražošanu - mērču, garšvielu, marināžu. Tā ir viena, lielā uzņēmuma sastāvdaļa, kur sortimentā mums ir apmēram ap 45 produktiem, kopā ap 400 klientiem. Tāpat arī eksportējam produktus uz 6 valstīm. Vāram, taisām, darbojamies un ļoti straujiem soļiem ejam uz priekšu!

Otra uzņēmuma mazā sadaļiņa, kas ir arī mārketinga ierocis ir burgeru gatavošana, tur mēs esam pārdotākais produkts Rīgā, nu jau gandrīz gadu. Kopējā uzņēmuma vīzija un attīstība ir ļoti, ļoti strauja. Mēģinām ieviest kaut ko jaunu un neredzētu, un tas tā arī izdodas, ļoti smagi strādājot.

Kad un kāpēc sākāt meklēt jaunu kases sistēmu un noliktavas uzskaites sistēmu?

Verot vaļā burgernīcu un uzbūvējot treileri, vienkārši kaut kas bija jādomā. Sākumā, protams, izskatījām dažādus piedāvājumus. IBSC piedāvājums bija cenā saprotams, no darbiniekiem laba attieksme un pietiekami plašs piedāvājumu klāsts, kur mēs varam īstenot mūsu vajadzības. Viss ļoti vienkārši – nauda un attieksme.

Kā iepazināties ar IBSC uzņēmumu ?

Atradu Google, vai kaut kur pat neatceros. Aizbraucu uz ofisu, parunājām ar puišiem un skaidrs, ka mēs runājām arī ar citiem uzņēmumiem, bet pie IBSC bija foršāk, ātrāk, vienkāršāk un viens, divi, gatavs! Mēs vairāk vai mazāk visus lēmumus pieņemam par cilvēcīgām attiecībām, reizēm esam gatavi pat arī pārmaksāt. Ja nav attiecības, tad mums absolūti neinteresē pilnīgi nekas.

Kāpēc lēmāt par labu tieši RESICO kases sistēmai?

Es nevaru pateikt, ka sēdējām 2 dienas un mēģinājām uz papīra salikt plusus un mīnusus, nedēļu apdomāt, pārdomāt šo lēmumu. Nē, mums uzņēmumā nekad tā nenotiek ar nevienu ideju. Mums ir tā – darām vai nedarām, viss, piecu minūšu jautājums.

Atbildot uz jautājumu, tā bija cena, cilvēcīgas attiecības un labs piedāvājums – tas bija viss, kas mūs pārliecināja par labu RESICO sistēmai. Mēs pat neizskatīsim vai neapdomāsim kaut kādus citus konkurentu piedāvājumus. Skaidrs, ka konkurenti ir nākuši, uzbāzušies un mēģinājuši pārvilināt, bet, ja mēs ar kādu esam kopā, tad neesam pērkami.

Pastāsti par jūsu pieredzi, uzstādot kases sistēmu un noliktavas sistēmu?

Viss bija ļoti vienkārši un neredzēju nevienu problēmu. Mēs aizsūtījām to, kas ir jāsaliek kases un noliktavas sistēmā, viss arī tika atvests, salikts, atsūtīts, uzlikts. Viss notika operatīvi un laicīgi – tā kā mēs prasījām.

Sistēma ir tik plaša, ka mēs vēl visu nesaprotam, bet tas, darba apjoma dēļ, tiek atlikts un paliek otrajā plānā.

Kā vērtējat komunikāciju ar IBSC darbiniekiem, gan iepazīšanās posmā, gan tagad?

Jautājums, vai mums vispār ir komunikācija – nav, jo mums tādu nevajag. Ja kaut kas ir tiešām vajadzīgs, es ātri pazvanu, paprasu, ka vajag izdarīt tūlīt, rīt, parīt – viss tiek sakārtots un palīdzību saņemam ātri. Tie, kas ir mūsu partneri, viņiem ir jāsaprot, ka mēs problēmas atrisinām tagad un tūlīt, mēs varam mēģināt viņās iedziļināties pēc tam.

Komunikācija ar IBSC darbiniekiem skaita ziņā ir bijusi maz reizes, bet, kad viņa ir bijusi, tad viss ir bijis super! Ja nebūtu super, mēs nebūtu ar IBSC.

Kuru no RESICO sistēmas funkcijām izmantojat visvairāk?

No pašas sistēmas izmantojam mazu daļu. Ko mēs darām? Ievadām noliktavu, ievadām pavadzīmes, es paskatos atskaites kā online notiek pirkumi, kā cilvēki pērk. Tas, ka tajā vajadzētu iedziļināties krietni kārtīgāk – jā, par to esam sen runājuši, tam vienkārši fiziski nav laika šobrīd.

Vai ieteiktu citiem uzņēmējiem izvēlēties RESICO sistēmu? Kāpēc?

Jā, jo tas ir izdevīgi, ērti, vienkārši, man liekas, ka cenā pieejami, uztverē saprotami, ar foršu attieksmi un izpalīdzīgiem partneriem biznesā. Es pat nezinu nevienu problēmu, ko nosaukt, kāpēc neizvēlēties IBSC. Man patika tas piedāvājums, ka sistēma nebija jāpērk. Sevišķi jauniem uzņēmējiem – ne vienmēr tev būs 6 tūkstoši kases sistēmai – tas bija ļoti labs risinājums, ka viņu vienkārši var nomāt. Tos līdzekļus var ieguldīt citur, kas jaunam uzņēmējam būtu arī prātīgāk. Ja pie sistēmas var tikt samaksājot mēnesī kaut kur 200 eiro – baigi feini.

Tas bija labi, ka bija vairākas opcijas un ierīces, kuras varējām izvēlēties. Šo jauno, mazāko ierīci ņemot, arī viss bija ātri, operatīvi, atveda, uzlika. Viens, divi, trīs un viss gatavs!

Share on Facebook
Share on Twitter
Success

Paldies

Demo pieeja ir nosūtita uz e-pastu

Aizpildi formu

un saņemsi RESICO demo pieeju
Success

Paldies

Esam saņēmuši tavu ziņu un vienas darba dienas laikā mūsu speciālists ar tevi sazināsies.