Kāpēc esam labi biznesa partneri?

Nikola

jūnijs 15, 2023

Mūsu uzņēmuma galvenā misija ir palīdzēt tirdzniecības uzņēmumiem strādāt labāk, modernāk un efektīvāk, reizē, veidojot veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību un cilvēcīgas attiecības ar mūsu klientiem. Mūsu attieksme pret biznesu nesaistās tikai ar rezultātiem un tehniskajiem aspektiem. Mēs ticam, ka cilvēcīgas attiecības ar mūsu klientiem ir būtiskas, lai radītu sadarbību, kas nes labumu abām pusēm – gan mūsu klientiem, gan mums.

Kāpēc mēs esam labi biznesa partneri un ko mēs domājam, kad runājam par cilvēcīgām attiecībām ar klientiem?

Mēs neapgrūtinām klientus ar sarežģītiem skaidrojumiem. Mūsu mērķis ir vienkāršā valodā izskaidrot mūsu piedāvājumu, lai klienti ātri un viegli spētu izprast mūsu digitālos risinājumus un kā ar tiem darboties. Runājam cilvēku valodā, izvairoties no tehniskiem un sarežģītiem terminiem.

Mēs nesolām vairāk, nekā spējam sniegt. Vienmēr pret klientiem esam atklāti un godīgi. Sniedzam reālistisku priekšstatu par visām iespējām un ierobežojumiem. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti zina, ka var mums uzticēties, un ko no mums var sagaidīt.

Sadarbības uzsākšana ar mums ir vienkārša un ātra. Ļoti augstu vērtējam klientu dārgo laiku un to, cik svarīgi klientiem ir pēc iespējas ātrāk izprast mūsu piedāvātos risinājumus un to atbilstību viņu vajadzībām. Sadarbības sākumā priecājamies aprunāties telefoniski, vai satikt savus potenciālos klientus klātienē, kā arī katram klientam cenšamies sniegt personisku pieeju.

Arī uzsākot kopīgu sadarbību, mēs strādājam ātri un efektīvi – piecu dienu laikā nodrošinām digitālo risinājumu (kases sitēmas un/vai ERP sistēmas)uzstādīšanu un pielāgošanu, kā arī 24/7 tehnisko atbalstu gan klātienē, gan attālināti.

Mēs piedāvājam vairāk nekā tikai digitālus produktus un risinājumus. Visiem mūsu klientiem sniedzam bezmaksas apmācības. Vēlamies, lai mūsu klienti spētu izmantot mūsu sistēmu pilno potenciālu un pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt darbu.

Mēs apzināmies, ka pārmaiņas uzņēmuma darbībā, ieviešot jaunus digitālos rīkus, var radīt neērtības vai nepārliecību, par to, vai tas uzņēmumā strādās. Tieši tāpēc potenciālajiem klientiem esam sagatavojuši RESICO ERP sistēmas DEMO versiju, sniedzot iespēju pašiem izpētīt visu funkciju klāstu, ko mūsu noliktavas uzskaites sistēma piedāvā.

Mēs priecāsimies kļūt par Tavu uzticamo biznesa partneri! Ieviešot jaunus un modernus digitālos risinājumus savā uzņēmumā, Tu veic ilgtermiņa ieguldījumu uzņēmuma attīstībā!

Ja esi jaunas kases sistēmas un/vai noliktavas uzskaites sistēmas meklējumos, bezmaksas konsultācijai vari pieteikties šeit: https://www.goibsc.lv/form/.

Share on Facebook
Share on Twitter
Success

Paldies

Demo pieeja ir nosūtita uz e-pastu

Aizpildi formu

un saņemsi RESICO demo pieeju
Success

Paldies

Esam saņēmuši tavu ziņu un vienas darba dienas laikā mūsu speciālists ar tevi sazināsies.