Microsoft Dymanic AX risinajumi.

Micosoft Dynamic AX mazumtirdzniecībai

Microsoft Dymanic AX risinājums ir piemērots vidēju un lielu uzņēmumu biznesa vadībai. Microsoft Dymanic AX ir kas vairāk kā grāmatvedības programma, tā palīdzēs samazināt biznesa vadībai izmantoto programmu skaitu. Izmantojot Microsoft Dymanic AX, Jūs varat sekot līdz saviem biznesa procesiem un uzlabot darba efektivitāti. Kopumā pieejami 29 dažādi risinājumu moduļi, kurus iespējams pielāgot noteiktai specifikācijai.


Finanšu pārvaldība

Efektīva grāmatvedības, nodokļu un administratīvās uzskaites organizēšana uzņēmumā atbilstoši grāmatvedības standartiem un pieņemtajām atskaišu normām. Veidojiet viegli lietojamus budžeta plānus un Microsoft Excel formas.

Mazumtirdzniecība

Izmantojot mūsdienīgu un modernu kasu sistēmu. Pārdošanas dati no kases aparātiem tiek sinhronizēti ar Microsoft Dynamic AX, tas ļaujot centralizēti sekot līdzi pārdošanas rezultātiem un veikt to detalizētu analīzi.

Noliktavas vadība

Automatizējot noliktavas procesus iespējams samazināt ekspluatācijas izmaksas un palielināt darba efektivitāti.

Transporta loģistika

Transporta plānošana un kravu sabalansēšana, palīdz optimizēt izmaksas un plānot piegādes grafikus.

Pieprasījuma plānošana

Precīzāka Jūsu produktu pieprasījuma prognozēšana, tādejādi uzlabojot produktu pieejamību un samazinot izmaksas.

Projektu vadība

Plānošanas funkcionalitāte projektiem, sastādiet darba grafikus noteiktiem darba uzdevumiem un komandām. Iespējams plānot uzdevumus, sekot darbu izpildei un analizē sasniegtos rezultātus.