Kad pasūtījumu daudzums palielinājās, vienlaicīgi pārvaldīt Pony House bāru un fabriku kļuva neiespējami. Brāļi Rittiji fabriku pārdeva Jakobam Ekertam par 1000 dolāriem. Jakobs Ekerts vēsturē savu vārdu iezīmējis kā National Manufacturing Company dibinātājs.
Kases aparātu revolūcija turpinājās. Viens no Koltonas iedzīvotājiem Džons Pattersons bija neliela veikala īpašnieks, kurš tirgoja preces ogļračiem. Uzzinot par Rittija kases aparātiem, viņš iegādājās uzreiz trīs aparātus un uzstādīja tos savā veikalā. 1884.gadā Pettersons pats sāka ražot savus kases aparātus, izveidoja nelielu darbnīcu, kurā sākumā strādāja 13 cilvēki. Neilgi pēc tam viņš dibināja kompāniju National Cash Register Company (NCR). Džons Pettersons vēlējās pilnveidot kases aparātu funkcionalitāti un pievienoja tam naudas kasti ar zvaniņu. Katru reizi, kad pārdevēja atvēra kasti nozvanīja zvaniņš. Jaunā Džona Pattersona kompānija modernizēja aparātu un vēlāk pievienoja tam ierīci, kas izdrukāja arī pircēja čeku.
1906.gadā izgudrotājs Čarlzs Ketterings izgudroja kases aparātu ar mehānisko dzinēju. Pēc pieciem gadiem kompānijas pārdoto kases aparātu skaits sasniedza jau vienu miljonu. Laika posmā no 1888. līdz 1915. gadam nu jau gandrīz visos veikalos bija ieviesti kases aparāti. 1. pasaules kases aparāta izgudrotājs nomira 1918.gadā, taču bārs Pony House tika pārtaisīts par viesnīcu grand-hotel Pony House, restorānu Pony House un kafejnīcu. Koltonas iedzīvotāji runā, ka zvaniņu, kas vienreiz iezvanījās veikalā ogļračiem, izdzirdēja visa pasaule.
The people of Colton say that the bell that once rang in the miners’ shop was heard by the whole world.