Pašapkalpošanās kioski - ātras klientu apkalpošanas atslēga

Nikola

marts 31, 2023

Nu jau vairākus gadus mazumtirdzniecības tehnoloģiju joma ir sadalījusi vēsturi “pirms pandēmijas” un “pēc pandēmijas” periodos. Šis posms radījis straujas izmaiņas pircēju mijiedarbībā ar uzņēmumiem – iepirkšanos pārtikas veikalos, aptiekās, lielos universālveikalos un citās tirdzniecības vietās. Distancēšanās ieradumi mūsdienu sabiedrībā vēl joprojām ir saglabājuši savu vietu. Tieši tāpēc pandēmija ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas veicinājis pašapkalpošanās kiosku pieprasījuma pieaugumu.

Tie guvuši augošu tendenci mazumtirdzniecības veikalos un lielveikalos visā pasaulē. Tas ir process, kas ļauj klientiem skenēt, iesaiņot un samaksāt par savām precēm bez kasiera vai veikala darbinieka palīdzības. Pašapkalpošanās sistēmas parasti ir aprīkotas ar svītrkodu skeneriem, skārienekrāniem un maksājumu termināļiem, kas ļauj klientiem ātri un viegli pabeigt darījumus.

Viena no galvenajām pašapkalpošanās kioska priekšrocībām ir tā, ka tas var ievērojami samazināt klientu gaidīšanas laiku. Izmantojot tradicionālos kases celiņus, klientiem bieži vien ir jāgaida garās rindās, lai viņus apkalpotu kasieris. Pašapkalpošanās kiosks ļauj klientiem izlaist rindu un veikt darījumus savā tempā. Tas ir īpaši noderīgi klientiem, kuriem ir jāiegādājas tikai dažas preces.

Vēl viena pašapkalpošanās kioska priekšrocība ir iespēja samazināt mazumtirgotāju darbaspēka izmaksas. Tā kā nepieciešams mazāk darbinieku, lai apkalpotu klientus pie kases, mazumtirgotāji var efektīvāk sadalīt savus resursus un koncentrēties uz citām uzņēmējdarbības jomām.

Ir skaidrs, ka pašapkalpošanās risinājumu popularitāte turpinās pieaugt, jo mazumtirgotāji vienmēr meklē veidus, kā racionalizēt savu darbību un nodrošināt labāku klientu pieredzi. Tā kā tehnoloģijas turpina attīstīties, pašapkalpošanās kases sistēmas kļūs lietotājiem vēl parocīgākas, padarot šos risinājumus par daļu no mazumtirdzniecības tirgus ikdienišķu sastāvdaļu.

Mūsu uzņēmums ir guvis pieredzi 21 valstī, palīdzējis vairāk kā 900 uzņēmumiem un mazumtirdzniecības jomā darbojās vairāk kā 10 gadus. Tā kā mūsu uzņēmuma misija ir palīdzēt tirdzniecības uzņēmumiem strādāt labāk, modernāk un efektīvāk, vēlamies saviem potenciālajiem klientiem piedāvāt pašus aktuālākos risinājumus, tostarp, pašapkalpošanās kioskus.

Mūsu piedāvājumā iekļauts ne tikai pašapkalpošanās kiosks, bet arī:

• Resico tirdzniecības vadības risinājums

• 24/7 tehniskās apkapošanas līgums

• Karšu termināļa apkalpošanas līgums

Turklāt, ja vēlēsies pamēģināt šāda risinājuma efektivitāti savā uzņēmumā, bet neesi gatavs to iegādāties - piedāvājam arī nomas iespēju.

Ja vēlies pieteikties bezmaksas konsultācijai un uzzināt vairāk, dodies uz: www.goibsc.lv

Share on Facebook
Share on Twitter
Success

Paldies

Demo pieeja ir nosūtita uz e-pastu

Aizpildi formu

un saņemsi RESICO demo pieeju
Success

Paldies

Esam saņēmuši tavu ziņu un vienas darba dienas laikā mūsu speciālists ar tevi sazināsies.